Venteliste – Klubværelser

Plads – Ansøger – email – tlf – dato
  1.  Mie Katrine Kristensen – miekatrine@gmail.com – tlf. 27125072 (9dec16)
  2. Lærke Aya Vang – laerkeaya@gmail.com – tlf. 61623506 (10feb17)
  3. Justina Christauskaite – juste.christauskaite@gmail.com – tlf +37061006553 (10feb17)
  4. Sigrid Støvhase – sigridstoevhase@gmail.com – tlf. 22993702 (21feb17)
  5. Anton Svane – antonsvane99@gmail.com – tlf. 51199174 (24feb17)
  6. Thomas Bøje – bje5733@gmail.com – tlf. 21332480 (7mar17)
  7. Silas Emil Seland – silas@seland.se – tlf. 30827151 (11mar17)
  8. Frederik Hornstrup Jakobsen – fredehornstrup@gmail.com – tlf. 30509765 (23mar17)
  9. Sine Simonsen – sinegen@live.dk – tlf. 29703414 (25apl17) (er også interesseret i en andelsbolig) x2
  10. Nancy Emily House Jensen – nancyjensen1996@hotmail.com – tlf. 42545060 (17maj17)
  11. Agnes Borg – borg@dadl.dk – tlf. 30223200 (29jun17)
  12. Mai Fredskild Katsume – maikatsume@hotmail.com – tlf. 26831444 (8aug17)
  13. Benedikte Adelholm Hansen – dinbeno@hotmail.com – tlf: 20162206 (14aug17)
  14. Stephanie Goldstrand Lauridsen – stephanie1996lauridsen@gmail.com – tlf. 60806967 (14aug17)
  15. Anna Petrine Skou – petrinemus@gmail.com – tlf. 21492548 (6sep17)
  16. Clara Kaas Nielsen – clarakaas@gmail.com – 60704095 (16.jan18)
  17. Adam Søeballe Hilsted – adam@hilsted.dk – tlf. 42281917 (14mar18)
  18. Maria Søeballe Hilsted – maria@hilsted.dk – tlf. 42179109 (14mar18)
  19. Asta Marie Dalgas – asta.dalgas@gmail.com – tlf. 71115266 (22mar18)
  20. Altea Fogh – altea@fogh.it – tlf. 42644907 (12sep18)
  21. Gustav Gamst Larsen – redgustavlarsen@gmail.com – 23727298 (12sep18)
  22. Isabella Bech Svendsen – isabella.leonora.@live.dk – 26160941 (4mar19)
  23. Kristina Maria Sørensen – Kristina.m.soerensen@gmail.com – 28774133 (4mar19)
  24. Thomas Thøfner – altingsa@gmail.com – 53571969 (25mar19)
  25. Søren Steenstrup Højen – sshojen@gmail.com – 40383257 (25mar19)
  26. Hannah Krarup Qarooni – Hannahkqarooni@gmail.com – 28963640 (8apr19)
  27. Frederik Carlsen – fcarlsen16@sdmknet.dk –  30963049 (9apr19)
  28. Mai Fredskild Katsume – maikatsume@hotmail.com – 26831444 (2maj19)
  29. Charlie Rotne Jensen – julie.rotne@gmail.com (18jun19)
  30. Liedewij van der Linden  – lielinden@gmail.com –  51449222 (8jul19)
  31. Mathilde van der Linden – mathildeevelien@gmail.com – 51159495 (8jul19)
  32. Fiona Zuschlag Ballesheim – fiona.ballesheim@gmail.com – 31515306 (19aug19)
  33. Gustav Feldmeier – Feldmeier.gustav@gmail.com – 29721352 (4sep19)
  34. Emil Ellerbæk  Bruun – Emilellerbaek@gmail.com – 50518684 (28nov19)
  35. Emma Risted – Ristedemma@gmail.com – 31487087 (30mar20)
  36. Magnus Adrian E. Rosleff – Adrianrosleff@gmail.com – 31246042 (28apr20)
  37. Anna Ingmer Boye – Anna@boye.us – 23662741 (26maj20)
  38. Emilie Steenholt Christensen – Emilie.steenholt@gmail.com – 23909314 (27okt20)
  39. Laura Zahle Skinhøj – Laurazs5959@gmail.com – 22109005 (17nov20)
  40. Maria Armsinck Kalhauge – Amsinck@live.dk – 29922780 (25nov20)
  41. Dania Vandborg – Dania.vandborg@hotmail.com – 27248882 (27nov20)
  42. Alexander Ørum-Madsen – Alexandermadsen@gmail.com – 52304319 (29nov20)
  43. Delara Haulund Christensen – Delarachristensen@hotmail.com – 28913517 (19dec20)
  44. Alberte J. W. Gudmand-Høyer – Alisjgh@gmail.com – 50527868 (26dec20)
  45. Stinus Damholt Jensen – Stinusd@gmail.com – 61731088 (14jan21)
  46. Casper Parlov Andersen – Parlov2670@gmail.com – 30203393 (16jan21)
  47.  Maya Korf Jensen – mayakorf@gmail.com (14sep21)

 

 

(Sidst opdateret 17jan21)

VENTELISTEN ER MIDLERTIDIGT LUKKET

Procedure for optagelse på ventelisten til klubværelser
For at blive optaget på ventelisten, skal du sende en email til bestyrelsen@sankthansgade16.dk med følgende informationer:

– Overskrift – Ansøgning til klubværelse
– Dit fulde navn
– Email
– Tlf