Venteliste – Klubværelser

Plads – Ansøger – email – tlf – dato

1. Simon Oliver Borg – borg@dadl.dk – tlf. 32530417 (Magstrædet 2, 2791 Dragør)
2. Daniel Ladani – ungelad@gmail.com – tlf. 22861314 (17/9-14)
3. Kasper Lægring Nielsen – kasper.laegring@gmail.com – tlf. 25883085 (22/9-14)
4. Julie Dam Jessen – jdamjessen@hotmail.com – tlf. 46761224 (15/3-15)
5. Line Jessen – merete.eskildsen@mail.dk – tlf. 46761224 (31/5-16)
6. Siff Rasmussen – siff_rasmussen@Hotmail.com – tlf. 91528172 (24/6-16)
7. Stefanie Lysbjerg Koustrup – koustrup_2@hotmail.com – 60571154
8. Katrine Telling – mt@km.dk – tlf. 30227870 (Karolines Kandidat) (6/7-16)
9. Zaki Krag Nielsen – zakinielsen@hotmail.com – tlf. 51929254 (7/7-16) (er også interesseret i en andelsbolig)
10. Nanna Ylva Cohr – ylva.cohr@icloud.com – tlf. 30744730 (11/7-16) (er også interesseret i en andelsbolig)
11. Terese Sun Vittrup Simonsen – terese_vittrup@hotmail.dk – tlf. 29927208 (8aug16)
12. Espen Krogh – Eskrogh@gmail.com – tlf. 31664939 (8aug16)
13. Trine Sook Laugesen – trinesook@live.com – tlf. 28405470 (22aug16)
14. Eva Esther Larsen – evaestherla@gmail.com – tlf. 60146792 (25aug16)
15. Sol Victoria Seland – solvictoriaseland@hotmail.com – tlf. 60660146 (31aug16)
16. Silke Marie Seland – silkeseland@yahoo.dk – tlf. 21862131 (31aug16)
17. Sofie Bang Kirkegaard sofiebangk@gmail.com – tlf. 22481033 (19sep16)
18. Trine Kristiane Lander Ahlgren – tk.la@live.dk – tlf. 8161 0293 (19sep16)
19. Signe Bay Hansen – Koryo_1988@hotmail.com – tlf. 2182 9786 (21sep16)
20 Rose Sonne – mail@torstensonne.dk – tlf. 20816562 (6okt16)
21. Jesper Dybkjær – jesperdybkjaer@gmail.com – tlf. 20679914 (17okt16)
22. Emilie Urenfeldt Fog – emilie.fog@gmail.com – tlf. 41299515 (1nov16)
23. Sisse Bindslev Andersen – sissebindslev@hotmail.com – tlf. 31652827 (20nov16)
24. Mie Katrine Kristensen – miekatrine@gmail.com – tlf. 27125072 (9dec16)
25. Lærke Aya Vang – laerkeaya@gmail.com – tlf. 61623506 (10feb17)
26. Justina Christauskaite – juste.christauskaite@gmail.com – tlf +37061006553 (10feb17)
27. Sigrid Støvhase – sigridstoevhase@gmail.com – tlf. 22993702 (21feb17)
28. Anton Svane – antonsvane99@gmail.com – tlf. 51199174 (24feb17)
19. Thomas Bøje – bje5733@gmail.com – tlf. 21332480 (7mar17)
30. Silas Emil Seland – silas@seland.se – tlf. 30827151 (11mar17)
31. Frederik Hornstrup Jakobsen – fredehornstrup@gmail.com – tlf. 30509765 (23mar17)
32. Sine Simonsen – sinegen@live.dk – tlf. 29703414 (25apl17) (er også interesseret i en andelsbolig) x2
33. Nancy Emily House Jensen – nancyjensen1996@hotmail.com – tlf. 42545060 (17maj17)
34. Agnes Borg – borg@dadl.dk – tlf. 30223200 (29jun17)
35. Mai Fredskild Katsume – maikatsume@hotmail.com – tlf. 26831444 (8aug17)
36. Benedikte Adelholm Hansen – dinbeno@hotmail.com – tlf: 20162206 (14aug17)
37. Stephanie Goldstrand Lauridsen – stephanie1996lauridsen@gmail.com – tlf. 60806967 (14aug17)
38. Anna Petrine Skou – petrinemus@gmail.com – tlf. 21492548 (6sep17)
39. Clara Kaas Nielsen – clarakaas@gmail.com – 60704095 (16.jan18)
40. Adam Søeballe Hilsted – adam@hilsted.dk – tlf. 42281917 (14mar18)
41. Maria Søeballe Hilsted – maria@hilsted.dk – tlf. 42179109 (14mar18)
42. Asta Marie Dalgas – asta.dalgas@gmail.com – tlf. 71115266 (22mar18)
43. Altea Fogh – altea@fogh.it – tlf. 42644907 (12sep18)
44. Gustav Gamst Larsen – redgustavlarsen@gmail.com – 23727298 (12sep18)
45. Isabella Bech Svendsen – isabella.leonora.@live.dk – 26160941 (4mar19)
46. Kristina Maria Sørensen – Kristina.m.soerensen@gmail.com – 28774133 (4mar19)
47.  Thomas Thøfner – altingsa@gmail.com – 53571969 (25mar19)
48. Søren Steenstrup Højen – sshojen@gmail.com – 40383257 (25mar19)
49. Hannah Krarup Qarooni – Hannahkqarooni@gmail.com – 28963640 (8apr19)
50. Frederik Carlsen – fcarlsen16@sdmknet.dk –  30963049 (9apr19)
51. Mai Fredskild Katsume – maikatsume@hotmail.com – 26831444 (2maj19)
52. Nora Rotne Boulebache – julie.rotne@gmail.com (18jun19)
53. Aurelia Rotne Boulebache – julie.rotne@gmail.com (18jun19)
54. Charlie Rotne Jensen – julie.rotne@gmail.com (18jun19)
55. Liedewij van der Linden  – lielinden@gmail.com –  51449222 (8jul19)
56. Mathilde van der Linden – mathildeevelien@gmail.com – 51159495 (8jul19)

 

 

 

(Sidst opdateret 8jul19)

Procedure for optagelse på ventelisten til klubværelser
For at blive optaget på ventelisten, skal du sende en email til bestyrelsen@sankthansgade16.dk med følgende informationer:

– Overskrift – Ansøgning til klubværelse
– Dit fulde navn
– Email
– Tlf