Venteliste – Klubværelser

Plads – Ansøger – email – tlf – dato
  1. Zaki Krag Nielsen – zakinielsen@hotmail.com – tlf. 51929254 (7/7-16) (er også interesseret i en andelsbolig)
  2. Nanna Ylva Cohr – ylva.cohr@icloud.com – tlf. 30744730 (11/7-16) (er også interesseret i en andelsbolig)
  3. Terese Sun Vittrup Simonsen – terese_vittrup@hotmail.dk – tlf. 29927208 (8aug16)
  4. Espen Krogh – Eskrogh@gmail.com – tlf. 31664939 (8aug16)
  5. Trine Sook Laugesen – trinesook@live.com – tlf. 28405470 (22aug16)
  6. Eva Esther Larsen – evaestherla@gmail.com – tlf. 60146792 (25aug16)
  7. Sol Victoria Seland – solvictoriaseland@hotmail.com – tlf. 60660146 (31aug16)
  8. Silke Marie Seland – silkeseland@yahoo.dk – tlf. 21862131 (31aug16)
  9. Sofie Bang Kirkegaard sofiebangk@gmail.com – tlf. 22481033 (19sep16)
  10. Trine Kristiane Lander Ahlgren – tk.la@live.dk – tlf. 8161 0293 (19sep16)
  11. Signe Bay Hansen – Koryo_1988@hotmail.com – tlf. 2182 9786 (21sep16)
  12. Rose Sonne – mail@torstensonne.dk – tlf. 20816562 (6okt16)
  13. Jesper Dybkjær – jesperdybkjaer@gmail.com – tlf. 20679914 (17okt16)
  14. Emilie Urenfeldt Fog – emilie.fog@gmail.com – tlf. 41299515 (1nov16)
  15. Sisse Bindslev Andersen – sissebindslev@hotmail.com – tlf. 31652827 (20nov16)
  16.  Mie Katrine Kristensen – miekatrine@gmail.com – tlf. 27125072 (9dec16)
  17. Lærke Aya Vang – laerkeaya@gmail.com – tlf. 61623506 (10feb17)
  18. Justina Christauskaite – juste.christauskaite@gmail.com – tlf +37061006553 (10feb17)
  19. Sigrid Støvhase – sigridstoevhase@gmail.com – tlf. 22993702 (21feb17)
  20. Anton Svane – antonsvane99@gmail.com – tlf. 51199174 (24feb17)
  21. Thomas Bøje – bje5733@gmail.com – tlf. 21332480 (7mar17)
  22. Silas Emil Seland – silas@seland.se – tlf. 30827151 (11mar17)
  23. Frederik Hornstrup Jakobsen – fredehornstrup@gmail.com – tlf. 30509765 (23mar17)
  24. Sine Simonsen – sinegen@live.dk – tlf. 29703414 (25apl17) (er også interesseret i en andelsbolig) x2
  25. Nancy Emily House Jensen – nancyjensen1996@hotmail.com – tlf. 42545060 (17maj17)
  26. Agnes Borg – borg@dadl.dk – tlf. 30223200 (29jun17)
  27. Mai Fredskild Katsume – maikatsume@hotmail.com – tlf. 26831444 (8aug17)
  28. Benedikte Adelholm Hansen – dinbeno@hotmail.com – tlf: 20162206 (14aug17)
  29. Stephanie Goldstrand Lauridsen – stephanie1996lauridsen@gmail.com – tlf. 60806967 (14aug17)
  30. Anna Petrine Skou – petrinemus@gmail.com – tlf. 21492548 (6sep17)
  31. Clara Kaas Nielsen – clarakaas@gmail.com – 60704095 (16.jan18)
  32. Adam Søeballe Hilsted – adam@hilsted.dk – tlf. 42281917 (14mar18)
  33. Maria Søeballe Hilsted – maria@hilsted.dk – tlf. 42179109 (14mar18)
  34. Asta Marie Dalgas – asta.dalgas@gmail.com – tlf. 71115266 (22mar18)
  35. Altea Fogh – altea@fogh.it – tlf. 42644907 (12sep18)
  36. Gustav Gamst Larsen – redgustavlarsen@gmail.com – 23727298 (12sep18)
  37. Isabella Bech Svendsen – isabella.leonora.@live.dk – 26160941 (4mar19)
  38. Kristina Maria Sørensen – Kristina.m.soerensen@gmail.com – 28774133 (4mar19)
  39. Thomas Thøfner – altingsa@gmail.com – 53571969 (25mar19)
  40. Søren Steenstrup Højen – sshojen@gmail.com – 40383257 (25mar19)
  41. Hannah Krarup Qarooni – Hannahkqarooni@gmail.com – 28963640 (8apr19)
  42. Frederik Carlsen – fcarlsen16@sdmknet.dk –  30963049 (9apr19)
  43. Mai Fredskild Katsume – maikatsume@hotmail.com – 26831444 (2maj19)
  44. Nora Rotne Boulebache – julie.rotne@gmail.com (18jun19)
  45. Aurelia Rotne Boulebache – julie.rotne@gmail.com (18jun19)
  46. Charlie Rotne Jensen – julie.rotne@gmail.com (18jun19)
  47. Liedewij van der Linden  – lielinden@gmail.com –  51449222 (8jul19)
  48. Mathilde van der Linden – mathildeevelien@gmail.com – 51159495 (8jul19)
  49. Fiona Zuschlag Ballesheim – fiona.ballesheim@gmail.com – 31515306 (19aug19)
  50. Gustav Feldmeier – Feldmeier.gustav@gmail.com – 29721352 (4sep19)

 

 

 

(Sidst opdateret 4sep19)

Procedure for optagelse på ventelisten til klubværelser
For at blive optaget på ventelisten, skal du sende en email til bestyrelsen@sankthansgade16.dk med følgende informationer:

– Overskrift – Ansøgning til klubværelse
– Dit fulde navn
– Email
– Tlf